Nabídka pracovních pozic

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům.

 

 

TECHNOLOG

Požadujeme: VŠ, min. 3 roky praxe na obdobné pozici, zkušenosti v potravinářském oboru, znalost práce na PC, flexibilita, schopnost týmové práce, anglický jazyk na komunikativní úrovni
Náplň práce: vývoj nových výrobků, zavádění nových technologických postupů a jejich optimalizace a kontrola, implementace nových technologií, kontrola jakosti výrobků, testování surovin a materiálů a optimalizace jejich sportřeby, organizace provozních zkoušek, vedení příslušné dokumentace
      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, příspěvek na kartu MULTISPORT.

OPERÁTOR AUTOMATICKÉ LINKY

 
Požadujeme: min. vyučen, základní znalost práce na PC, znalost práce s dotykovými panely, průkaz na VZV
Náplň práce: obsluha automatické linky v části balení, vkládání obalového materiálu (krabic, folie), kontrola kvality zabalení
      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, příspěvek na kartu MULTISPORT, třísměnný provoz. Nástupní mzda 20 000 - 25 000 brutto dle dosavadní praxe, bude dojednáno při osobním pohovoru.
 

 PRACOVNÍK EXPEDICE

 
Požadujeme: min. vyučen, praxe v oboru, průkaz na VZV
Náplň práce: odpovědnost za expedici hotovových výrobků a příjem surovin
      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, příspěvek na kartu MULTISPORT, krátký/dlouhý týden.

 PRACOVNÍK CUKRÁŘSKÉ VÝROBY - POMOCNÍK

 
Požadujeme: min. vyučen, praxe v potravinářství výhodou
Náplň práce: pomocné práce u automatických linek na výrobu výrobků zn. MARLENKA
      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, příspěvek na kartu MULTISPORT, třísměnný provoz.

 UKLÍZEČ/KA

 
Požadujeme: základní vzdělání, praxe v potravinářství výhodou
Náplň práce: úklid strojních zařízení a výrobních prostor
      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, vyšší příplatky za práci v sobotu a neděli, příspěvek na kartu MULTISPORT, třísměnný provoz.