Nabídka pracovních pozic

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům.

OPERÁTOR AUTOMATICKÉ LINKY

Požadujeme: min. vyučen, základní znalost práce na PC, znalost práce s dotykovými panely, průkaz na VZV
Náplň práce: obsluha automatické linky v části balení, vkládání obalového materiálu (krabic, folie), kontrola kvality zabalení
      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, odměna za práci v sobotu a neděli, příspěvek na kartu MULTISPORT, třísměnný provoz.

uklízeč/ka

Požadujeme: základní vzdělání, praxe v potravinářství výhodou
Náplň práce: úklid strojních zařízení a výrobních prostor

PRACOVNÍK KVALITY

Požadujeme: vzdělání v potravinářském oboru podmínkou, praxe v potravinářství nebo laboratoři výhodou.
Náplň práce: kontrola jakosti vstupních surovin, odebírání vzorků k analýze, vyhodnocení vzorků z výroby, kontrola kvality výroby, kontrola dodržování hygienických zásad ve výrobě

      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky,  příspěvek na kartu MULTISPORT, třísměnný provoz