Nabídka pracovních pozic

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům.

hledáme brigádníky

Hledáme brigádníky na dohodu o provedení práce:

Co bude vaší prací?

- příprava výroby a přípravné práce

- práce na výrobní lince

- úklid a desinfekce (úklid a čistění výrobních prostor, strojů a zařízení)

Jaká bude vaše odměna?

- 100 / hod. denní směna

- 110 / hod noční směna

- při odpracování směny v délce 7,7 hod. obdržíte stravenku Gastro Pass v hodnotě 100,- Kč

- při odpracování směny v délce 11 hod. obdržíte stravenku Gastro Pass v hodnotě 150,- Kč

Pracovní doba:

- po telefonické domluvě (zástup za nemocenskou, dovolenou, při zvýšené výrobě – před Velikonocemi, červen, říjen - prosinec)
- zaměstnanec musí odpracovat na jedné směně alespoň 4 hodiny.
- požadujeme: věk min. 18 let

Kontakt pro zájemce:

- tel.: 739 607 967

TECHNOLOG

Požadujeme: VŠ, zkušenosti v potravinářském oboru, znalost práce na PC, flexibilita, schopnost týmové práce, anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
Náplň práce: vývoj nových výrobků, zavádění nových technologických postupů a jejich optimalizace a kontrola, implementace nových technologií, kontrola jakosti výrobků, testování surovin a materiálů a optimalizace jejich spotřeby, organizace provozních zkoušek, vedení příslušné dokumentace
      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, odměna za práci v sobotu a neděli, příspěvek na kartu MULTISPORT.

OPERÁTOR AUTOMATICKÉ LINKY

Požadujeme: min. vyučen, základní znalost práce na PC, znalost práce s dotykovými panely, průkaz na VZV
Náplň práce: obsluha automatické linky v části balení, vkládání obalového materiálu (krabic, folie), kontrola kvality zabalení
      Nabízíme: práce v novém, moderním provozu, stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době, výhodná smlouva s    telefonním operátorem, sleva na vlastní výrobky, odměna za práci v sobotu a neděli, příspěvek na kartu MULTISPORT, třísměnný provoz.

UKLÍZEČ/KA

Požadujeme: základní vzdělání, praxe v potravinářství výhodou
Náplň práce: úklid strojních zařízení a výrobních prostor