Nabídka pracovních pozic

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail s uvedením požadované pozice. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům.

TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA

 Požadujeme:
- SŠ/VŠ
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenosti v potravinářském oboru
Náplň práce:
- vývoj nových výrobků
- zavádění nových technologických postupů a jejich optimalizace a kontrola
- implementace nových technologií
- kontrola jakosti výrobků
- testování surovin a materiálů a optimalizace jejich spotřeby
- organizace provozních zkoušek
- vedení příslušné dokumentace

Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna
- flexi pass po zkušební době
- výhodná smlouva s telefonním operátorem
- sleva na výrobky MARLENKA,
- zvláštní odměna za práci v sobotu a neděli
- příspěvek na kartu MULTISPORT
- 5 dní dovolené navíc
- pouze ranní směny (8 - 16 hodin)
- nástupní mzda: 26 030 Kč (včetně docházkového bonusu)

 PRODAVAČ/KA NÁVŠTĚVNICKÉHO CENTRA

Požadujeme:

- aktivní přístup v prodeji

- úsměv na tváři a přátelský přístup k zákazníkovi

- ochota pracovat

- chuť být součástí našeho týmu se společným cílem

- fyzická zdatnost a elán do práce

- poskytování informací zákazníkovi o jednotlivých produktech, zodpovídá jeho dotazy a stížnosti

- přijímání objednávek od zákazníků a jejich vyřizování

- příjem a kontrola zboží

- vstřícná komunikace směrem k zákazníkovi i v rámci týmu NC

-  práce na pokladně

- doplňování a kontrola čerstvosti zboží

- provádění inventur zboží

- udržování pořádku a čistoty v prodejně

- 8 hodinové směny (dvě směny 9-17, 11-19)

Nabízíme:
- nástupní mzda: 20 220 Kč (včetně docházkového bonusu)
- prémie z obratu
NÁSTUP V ŘÍJNU 2020.

IT technik junior

Požadujeme:

- Znalost problematiky počítačových sítí, aktivních prvků (routery, switche, tiskárny, WiFi AP, IP kamery …)

- Znalost IS Windows, MS Office na pokročilé úrovni

- Znalost mobilních zařízení s OS Android

- Manuální zručnost (příprava kabeláže, výměna PC komponent atd. ..)

- Zájem učit se novým věcem

- Minimálně středoškolské technického směru (popř. prokazatelnou praxi)

- Pokročilá znalost anglického jazyka

- Vyhláška 50/1978 Sb. o bezpečnosti práce v elektrotechnice výhodou

- Praxe na obdobné pozici výhodou

- Správa informačních a komunikačních technologií (SW, HW)

- Správa a instalace operačních systémů (Windows, android) a aplikací (MS office, Eset,..)

- Instalace a konfigurace síťových prvků

- Implementace bezpečnostních prvků

- instalace, výměny, konfigurace a opravy koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny, periférie)

- Podpora zaměstnanců :
    - operativní řešení problémů,
    - poskytování technických konzultací a podpory,
    - zpracovávání požadavků

- Správa a instalace stávajících firemních informačních systémů

- Spolupráce při implementaci firemních informačních systémů (instalace, administrace, testování, dokumentace)

Nabízíme:

- pouze ranní směny 8 - 16 hod
- nástupní mzda: 30 000 Kč (včetně docházkového bonusu)