Nabídka pracovních pozic

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na e-mail s uvedením požadované pozice. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Pokud Vás nebudeme kontaktovat, dali jsme přednost jiným uchazečům.

PRACOVNÍK CUKRÁŘSKÉ VÝROBY - OPERÁTOR

 Požadujeme:
- min. vyučen
- znalost práce na PC
- znalost ovládání pomocí dotykových panelů
- VZV výhodou
Náplň práce:
- obsluha automatické linky v části balení pomocní dotykových panelů
- vkládání obalového materiálu - krabice, folie (role váží 30 kg!)
- kontrola kvality zabalení
- obsluha dalších strojů a zařízení (míchání těsta na kuličky ap.)

Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna
- flexi pass po zkušební době
- výhodná smlouva s telefonním operátorem
- sleva na výrobky MARLENKA,
- zvláštní odměna za práci v sobotu a neděli
- příspěvek na kartu MULTISPORT
- 5 dní dovolené navíc
- třísměnný provoz
- nástupní mzda:  25 000 (vč. docházkového bonusu a osobního hodnocení)

ELEKTROTECHNIK

 Požadujeme:
- s maturitou technického směru - elektro
- min. 1 rok praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
- vyhláška 50 § 6
- uživatelská znalost práce na PC
- výhodou znalost práce na obráběcích strojích, svářečský průkaz, průkaz VZV
- zodpovědnost za technický stav a chod strojů a zařízení
- provádění údržbařských a opravárenských prací na výrobních strojích a linkách
- údržba a opravy provozních hal, skladů a budov

Nabízíme:
- nástupní mzda: 26 000 Kč

PRACOVNÍK KVALITY

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v potravinářském oboru (technologie a kvalita potravin, senzorické hodnocení potravin, mikrobiologie potravin)
- zodpovědnost, pečlivost

- praxe v oboru – výhodou, ne podmínkou

- ochota pracovat na směny

- odběr vzorků pro senzorickou a mikrobiologickou analýzu

- kontrola kvality provedené sanitace ve výrobě

- kontrola dodržování CP a CCP, hygienických zásad a pořádku ve výrobě

- kontroluje jakost vstupních surovin, které uvolňuje do výroby

- zakládání, archivace a vyhodnocení referenčních vzorků z výroby

- příprava laboratorního materiálu

 Nabízíme:
- práce na plný úvazek

- práci v novém, moderním provozu
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna
- flexi passy v hodnotě 500 Kč/měsíc po zkušební době
- výhodná smlouva s telefonním operátorem
- sleva na výrobky MARLENKA
- příspěvek na kartu MULTISPORT
- 25 dní dovolené

- nástup možný ihned
- nástupní mzda: 22 680 vč. docházkového bonusu