OCENĚNÍ THE GREAT TASTE 2017

5. září 2017, 08:24 | Britská porota v polovině srpna opět udělila produktům MARLENKA® prestižní ocenění The Great Taste. Jde již o třetí ročník obhajoby před kulinářskou porotou sestavenou z 500 kulinářských odborníků. The Great Taste 2017 zastřešuje  Guild of Fine Food a je uznávaným oceněním dobrého jídla a pití. Ocenění The Great Taste 2017 bývá označováno jako „Oscar“ ve světě potravin. V letošním roce bylo do soutěže přihlášeno 12 366 produktů a testování probíhalo 62 dnů.

Jedná se o slepé testování vzorků potravin a nápojů rozdělených do kategorií. Hodnotící porota je sestavena z 500 kulinářských expertů, šéfkuchařů, nákupčích potravin, restauratérů, výrobců potravin a žurnalistů píšících pro prestižní časopisy s potravinářskou tématikou. Jsme velmi rádi, že naše produkty před porotou opět obstály a v nezávislých testech potvrdily své kvality.  


MEDOVÉ KULIČKY MARLENKA®  byly oceněny 2 hvězdami. Porota je hodnotila jako „pozoruhodný dezert, o kterém se bude mluvit“. Vyzdvihla jeho vyváženou konzistenci v chuti a kombinaci ořechů a náplně. Ocenili skvělou šíři a vynikající délku chuti.


MEDOVÝ DORT MARLENKA®  S VLAŠSKÝMI OŘECHY byl oceněn 1 hvězdou. Porotci vyzdvihli: „impozantní provedení dortu, jeho lehkost a nadýchanou konzistenci s jasně definovanou karamelovou barvou. V chuti je to neobvyklý, velmi zajímavý dort.“


MEDOVÝ DORT MARLENKA®  S KAKAEM a CITRÓNOVÝ MEDOVÝ DORT MARLENKA®  byly také oceněny 1 hvězdou.
Získání ocenění a možnosti používání loga The Great Taste je velkým uznáním pro výrobce a hlavně zárukou chuti a spokojenosti pro zákazníky.
 

kompozice-v2-uprava.jpg

 

  • OCENĚNÍ THE GREAT TASTE 2017
    OCENĚNÍ THE GREAT TASTE 2017
  • OCENĚNÍ THE GREAT TASTE 2017
    OCENĚNÍ THE GREAT TASTE 2017